Endüstri'nin Güçlü Ortağı

   
DEVAM EDEN PROJELER
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Projeler


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli

29/10/2011 - 01/06/2012

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 3. şehiriçi tüneli olan "Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli"; Elektrik ve Otomasyon işleri diğer iki tamamlanmış tünelde olduğu gibi yine DELTA PROSES tarafından yapılmaktadır.
 
Proje kapsamında, tüm MCC ve dağıtım panoları tasarım ve imalatı - PLC ve SCADA sistemi DELTA PROSES tarafından hazırlanmaktadır. Projede sıcak yedeklemeli "Hot Redundancy" tipi yedekli PLC ve proje yazım tekniği kullanılmaktadırPlanlandığı üzere Haziran 2012'de tünelin devreye alınması sorunsuz olarak gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeri: İstanbul

 

Ana Yüklenici: Öztaş

 

Alt Yüklenici / İşveren: Ultra Teknoloji

 

İş BitimiAralık 2011

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içindeki 3.tüneli olan "Sarıyer-Çayırbaşı" tüneli Elektrik Otomasyon işleri de diğer iki tünelde de olduğu gibi DELTA PROSES tarafından yapılmaktadır.

Proje kapsamındaMCC ve Dağıtım panoları tasarımı ve imalatı - PLC ve SCADA sistemi DELTA PROSES tarafindan hazırlanmaktadır. Her projesinde temeli sağlam otomasyon mimarilerini kullanarak çıtayı yükselten DELTA PROSESbu projede bir yenilik olarak hot-standby PLC ve SCADA sistemini kullanacaktır. Bu kapsamda tüm alt kontrol sistemleri hot-standby olarak çalıştırılacaktırTünelin DELTA PROSES kapsamındaki kısmının devreye alınması tamamlanmıştır.


 
 
 
Copyright Delta Proses Otomasyon Kontrol & Elektronik Sistemleri ® 2012
Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları DELTA PROSES'e aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Delta Proses Otomosyon, Siemens yetkili çözüm ortağıdır.